Astroloji

 

 

 
Akrep (07.05.2021)
Duygularınızı açmaya karar veriyorsunuz. Sevginizi paylaşınca mutluluğu yakalayacaksınız. Artık önünüzü daha net görüyor olmak, yapacaklarınız ve yaşayacaklarınız konusunda daha güvenle yürüyebileceksiniz.
 
Aslan (07.05.2021)
Eski defterler yeniden açılıyor. Geride bırakmak istedikçe sizi manipüle edenler olabilir. Kapattığınız konular üzerinde söyleyecek bir sözünüz olmadığını bu ifade ederek değil tavrınızı koyarak göstermeniz, çevrenizde sizi destekleyen kişilere güven vereceği gibi aksini düşünenlere ise gereken cevabı verecektir.
 
Balık (07.05.2021)
Aileniz ile iletişiminizde yeni bir ivme yakalıyorsunuz. Kendinizi ve fikirlerinizi daha iyi ifade ediyor olmanız özgüveninizi parlatacaktır. Bunu yapmak için hep özgüvenli olmayı beklediniz ama durumun bunun dışında olduğunu görmek size doğru yolda olduğunuzun sinyallerini verecektir.
 
Başak (07.05.2021)
Ortaklarınızla gerçekleştirdiğiniz görüşmelerde seçimlerinizin yanlış olduğunu fark ediyorsunuz. Bu değişim sizi geriye götürse de işinizi sağlam yapmanın vizyonuna sahip olacaksınız. Eğer düzeltebileceğiniz bir nokta varsa buna uygun bir üslupla müdahale edebilirsiniz.
 
Boğa (07.05.2021)
Sosyal çevrenizde duygusallığınızla dikkat çekiyorsunuz. Hassasiyetinizi ve düşünceli halinizi görenler sizinle ilgilenmek isteyebilirler. Eğer paylaşmak istemiyorsanız bunu uygun bir dille ifade edebilirsiniz.
 
İkizler (07.05.2021)
İkili ilişkilerinize aileniz müdahale ediyor olabilir. Sevginize karışılması sizi zorladıkça daha fazla saldırgan oluyorsunuz. Orta yolu bulmaya çalışmak ve tarafların ne düşündüklerini belirlemek sorunların çözümünde oldukça etkili olacaktır.
 
Koç (07.05.2021)
İçinize kapanmak isteyebilirsiniz. Duygusallığınızı saklamak için yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Bu yalnız kalma fikri sizi kendinizden ve amaçlarınızdan uzaklaştırmamalı, aksine ne yapacağınızı belirleme konusunda size rehber olmalıdır.
 
Kova (07.05.2021)
Finansal konularda bazı iyileştirmeler için harekete geçiyorsunuz. Birikimlerinizi farklı bir yatırım kaynağında değerlendirmek için ikili görüşmeler gerçekleştireceksiniz. Sağlam ve makul seçenekler üzerinden gitmek kazancını katlayabilir.
 
Oğlak (07.05.2021)
Kardeşleriniz ile duygusal diyaloglara giriyorsunuz. Yanlarında olmayı deneyerek aile bağlarınızı kuvvetlendirmelisiniz. Buna sadece sorunların çözümü olarak değil iyi olan değerlerinizi korumak olarak de bakmanız sizin adınıza her şeyi kolaylaştıracaktır.
 
Terazi (07.05.2021)
Sorumluluklarınızı yerine getirmek için kendinizden ödün veriyor olabilirsiniz. Sağlığınızı tetikleyecek hiçbir adımın peşine gitmemelisiniz. Hiçbir şeyin sizden daha kıymetli olmadığını ve siz iyi olduğunuzda işleri yoluna koyabileceğinizi unutmayın.
 
Yay (07.05.2021)
Ailenize karşı hassas davranıyorsunuz. Önceliği sevdiklerinize vermeniz bir kez daha takdir toplamanızı sağlıyor. Geniş ve kalıcı bağlarınız özellikle kısıtlama günlerini daha güzel geçirmenize olanak verecektir.
 
Yengeç (07.05.2021)
Bugünü kendinize ayırmak ve kendinizi karşınıza alıp konuşmak isteyebilirsiniz. Aradığınız sorularınızın cevabını yine kendi içinizde bulacaksınız. Artık bu durumu sizi yaralayan değil besleyen bir seçim olduğunu fark ettiyseniz sizi hiçbir şeyin yıkamayacağını da fark etmiş olursunuz.

 

 

 

Haber Yazılımı