Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 12:16
 
BALYELİ’DEN AKSAKAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Avukat Ahmet Cemil Balyeli, kısa bir süre önce AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Bülent Aksakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
KEMALPAŞA Haberi
BALYELİ’DEN AKSAKAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Pandemi süresince ara verilen meclis toplantılarının Temmuz ayında başlayacağını belirten Balyeli, “ Aksakal’ın ilçe başkanı olmasıyla Kemalpaşa adına uyumlu ve güzel projelere imza atmayı istediklerini” belirtti.

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli ve yönetim kurulu üyelerini Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında misafir eden Bülent Aksakal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

BELEDİYE MECLİSİNDE UYUM İÇİNDE ÇALIŞMALIYIZ

Ziyaretiyle ilgili bilgi veren CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli Kemalpaşa'nın sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Balyeli, “sorunların çözümü ve bu yolla Kemalpaşa'da yaşayanların refah ve yaşam kalitesinin arttırılması için İzmir Büyükşehir ve Kemalpaşa Belediyesi olarak yapacağımız çalışmalara destek talebinde bulunduk. Aynı şekilde hükümet tarafından Kemalpaşa için yapılacak hizmet ve yatırımlara da destek olacağımızı belirttik. Pandemi süresince ara verilen meclis toplantıları Temmuz ayında başlayacak. Aksakal’ın başkanlığında başlayan AK Parti’nin yeni döneminde Kemalpaşa’nın yararı için uyum içinde bir meclis çalışma ortamı oluşturulacağı kanaatindeyim” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BALYELİ’DEN, AKSAKAL’A, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı