Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 12:03
 
COŞKUN DİNÇER İYİ PARTİ İL YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ
Mevcut İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen il kongresinde tek aday olarak katıldığı seçimde yeniden güven tazeledi. Kongrede önceki dönem İyi Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Coşkun Dinçer'de il yönetimine seçildi.
KEMALPAŞA Haberi
COŞKUN DİNÇER İYİ PARTİ İL YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ

KIRKPINAR GÜVEN TAZELEDİ
Pandemi sebebiyle il kongresini erteleyen İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı hafta sonu yeni il başkanını seçmek için sandık başına gitti. Mevcut başkan Hüsmen Kırkpınar, tek aday olduğu kongrede 461 oyla güven tazeledi.

 

Kemalpaşa Belediye Başkan Danışmanı ve aynı zamanda önceki dönem  İyi Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı olan Coşkun Dinçer İzmir İl yönetimine İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’ın listesinden seçildi. 
 

Güven tazeleyen İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve yönetimini tebrik eden İYİ Parti İl Yöneticisi Coşkun Dinçer "mevcut başkanımız Hüsmen Kırkpınar’a güvenimiz tamdır. Kendisi ve yol arkadaşlarımla birlikte aynı yolda yürümekten gurur duyuyorum. Şahsıma görev vererek yönetim listesine olmamıza vesile olan İl başkanımıza ve bizlere oy veren, vermeyen herkese teşekkür ederim. Kemalpaşalı bir siyasetçi olarak, Kemalpaşa'yı İzmir’de temsil etmek ise ayrı bir mutluluk. Kongre sürecinde bizlere destek veren İyi Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz ve yönetimine de ayrıca teşekkür ederim. İyiler her zaman kazanır. Kongremizin partimize, İzmirimiz'e ve bütün Türk milletine hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: COŞKUN, DİNÇER, İYİ, PARTİ, İL, YÖNETİCİSİ, SEÇİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı