Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 13:40
 
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
16 Mart tarihinde genel merkez tarafından AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Baş’ın merakla beklenen yönetim kurulu listesi onaylandı. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Baş, yönetim kurulu listesini bir basın toplantısı ile açıkladı.
SİYASET Haberi
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI

16 Mart tarihinde ilçe başkanlığı görevinin kendisine tebliğ edilmesinin ardından yeni bir yönetim ile Ak Parti’yi Kemalpaşa’da temsilen icraatlara başlanması üzere görevlendirildiğini söyleyen Ak  Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Baş “16 Mart’tan bugüne kadar geçen sürede liste hazırlama çalışmalarını yürüttük.

 

Kemalpaşa’da yaklaşık 14-15 bin civarında üyemiz var. Bu üyeler içerisinden 30 asil ve 15 yedek olmak üzere toplamda 45 kişilik listeyi hazırlamak üzere yoğunlaştık. Tabi ki bu kolay bir şey değil. Hani matematikte derler ya çok bilinmeyenli denklem gibi.

 

Çok değişkenleri olan, çok dinamikleri olan koşulları an be an değişen günümüzün siyasetinden ilçemizin siyasetinden, Ankara siyasetinden etkilenen bir süreç içerisinden geçtik. Evet, listemizin süreci biraz uzadı. Uzamasının sebebi de, Kemalpaşamız’ı tam olarak temsil etme kabiliyeti olabilecek arkadaşlarımızı artı bunların içerisinde zamanı müsait olup, parti çalışmalarına katılabilecek arkadaşlarımız üzerinde yoğunlaşmamızdır. Liste üzerinde birkaç değişiklik oldu. Liste süreç içerisinde, dinamikti. 30 asil 15 yedek toplam 45 kişilik yönetim kurulu listemizin hepsinin asil listeymiş gibi canı gönülden çalışacağına inanıyorum.  İlk hedefimiz ilçemizde 2023 seçimlerinden parti olarak başarılı çıkmaktır. Asil ve yedek ayrımını kabul etmiyorum. Hepimiz canla ve başla, vatandaşlara temas ederek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan, 90’lı yıllardan beri İstanbul Belediye Başkanlığı yaptığı günden bugüne aynı siyaset aynı şevk ve aynı aşkla çalışmalarımızı yapma niyetindeyiz. Liste dışında kalan partililerimizde oldu. Partimize gönül veren arkadaşlarımızda oldu. Ben bunu hem liste içi hem liste dışı demiyorum. Liste dışında olan partililerimiz mahalli yöneticilerimiz, mahalle ve bölge koordinatörlerimiz olacak. O arkadaşlarımıza da orada görev verip hep beraber omuz omuza bir süreç içerisine gireceğiz. Tüm üyelerimize, hepimize sorumluluk düşüyor. Partimizi aktif tutma dinamik tutma yolunda ilerleyeceğiz. Yönetim kurulumuz, meclis üyelerimizle beraber koordineli bir şekilde çalışıp uyum içerisinde çalışacağız. Allah hayırlara vesile etsin” diye konuştu.

 

Mustafa Baş daha sonra yönetim listesini açıkladı.

 

Asil Yönetim Kurulu Listesi

AK Parti Kemlalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Baş, başkanlığında,  Atike Metin, Barış Sarı, Bilal Öncü, Erol Kayaoğlu, Fatma Uzunköylü, Hüsnü Şuayip Özer, Huriye Yılancıoğlu, Hatice Köktürk, Hilmi Çakır, Hasan Akın, Hüseyin Yıldız, Levent Angın, Murat Yıldız, Macit Şimşek, Mehmet Beydilli, Metin Dilber, Muhammet Elçiboğa, Mustafa Çoşkunaslan, Mustafa Toker, Rayif Dinçer, Salih Atak, Salih Uzun, Servet Kaya, Şener Gürdağ, Tarık Aksu, Tarık Danışmaz, Yavuz Çakmak, Yılmaz Güneş, Zekeriya Bağcı

 

Yedek Yönetim Kurulu Listesi

Şakir Yılmaz, Osman Pekin, Erdoğan Bayrak, Ali Bekteş, Sadık Güçlü, Yunus Gökduman, Zemzem Çelik, Abdurrahman Kotan, Ayşe Karadağ, Necip Dumlu, Veysel Çakır, Hüsamettin Erdoğan, Abdi Yaşar, Fikret Laçinkaya.

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MERAKLA, BEKLENEN, YÖNETİM, LİSTESİ, ONAYLANDI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
MERAKLA BEKLENEN YÖNETİM LİSTESİ ONAYLANDI
Yorumlar
Haber Yazılımı