Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 10:28
 
ZEYTİN GARDEN DÜĞÜN SALONUNUN YENİ İŞLETMECİSİ TANER MARAŞLI
Düğün, eğlence ve organizasyon sektörünün Kemalpaşa’daki en gözde mekânı Zeytin Garden”Düğün” salonunun yeni işletmecisi, Kemalpaşa’nın en çok tercih edilen işletmelerinden birisi olan Gökyüzü Organizasyon’un sahibi Taner Maraşlı oldu.
KEMALPAŞA Haberi
ZEYTİN GARDEN DÜĞÜN SALONUNUN YENİ İŞLETMECİSİ TANER MARAŞLI

Gökyüzü Organizasyon adı ile sektöre 2017 yılında başlayan ve kısa zamanda Kemalpaşa’da birçok başarılı organizasyonlara imza atan Taner Maraşlı ve ekibi, Maraşlı’nın kendi deyimi ile büyük bir projesini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. Uzun zamandır bir düğün salonunun işletmeciği ile ilgili çalışmalar yaptığını ifade eden Taner Maraşlı, artık Kemalpaşa’nın en gözde mekanının işletmecisi.

Organizasyon ve düğün sektöründe kurulduğu günden bugüne kadar kaliteden ödün vermeden birçok çiftin mutluluklarına ortak olduklarını belirten Maraşlı, “Bu benim ve ekibimin üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Ve bugünde bu projenin hayata geçirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle bana güvendikleri, ve bana inandıkları için, bana göre, Kemalpaşa’nın en güzel yerindeki, en kaliteli mekanın sahipleri, değerli büyüklerim BAYRAKTAR Ailesine çok teşekkür ediyorum. Hiç düşünmeden”Düğün”salonun işletmeciliğini bana verdiler. Ben de çalışmam ile bana güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Zaten Gökyüzü Organizasyon olarak, ben ve ekibimin en önem verdiği olay bu. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet. Dün olduğu gibi bugünde tüm düğün, eğlence organizasyonlarda Kemalpaşa’nın yanında olmaya devam edeceğiz. Artık Zeytin Garden”Düğün”salonu ile de gücümüze güç kattık diyebilirim. Bize inanan ve bizleri bugünlere getiren tüm müşterilerimize, aileme, Gökyüzü Organizasyon ekibine çok teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ümit Yıldız

Kaynak: Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ZEYTİN, GARDEN, DÜĞÜN, SALONUNUN, YENİ, İŞLETMECİSİ, TANER, MARAŞLI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı